Hakkımızda

2017 yılında "Koli ve kutuya dair her şey" mottosuyla çıktığımız yolda; gerçek müşteri memnuniyeti, dengeli fiyatlama, kaliteli üretim ve sektöre de yenilikler katmayı önceleyen; güven ve adalet temelli süreç işletimini temel esas kabul eden bir yaklaşımla hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bursa'daki tesislerimizde sürdürdüğümüz üretim faaliyetlerimizi; konvansiyonel satış mecralarının ötesinde, erişebilirlik problemini ortadan kaldıracak şekilde, gelişen yeni dinamiklerle entegre ve eş zamanlı biçimde senkronize etmeye çalışarak katma değer oluşturmaya devam ediyoruz.

Doğru(makul) ürün tespiti için; diğerkam bir bakışla, ihtiyaçları geniş çerçevede dinleyip, alternatifler ışığında uygun seçenekleri birlikte ortaya çıkarıyoruz.

Doğal kaynak tahribinin maalesef üst seviyelere tırmandığı günümüzde; ürünlerimizde çevre yönetimi konusuna hassasiyet göstererek, yüksek oranda geridönüşümlü hammadde ile üretim yapıyoruz.

Beşeri münasebet ve toplumsal yapıda gelişme, süreklilik tesisi ve ölçülü, sıhhatlı gün/gelecek için sosyal sorumluluk bağlamında da katkılarda bulunmaya çalışıyoruz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.